Koťátka – Kittens

Litter V

Dne 2.2.2021 se nám narodila koťátka z vrhu V. Spojení bylo IC Belinda z Domanky, CZ a IC Veles Zlato Ziberio, RU. Pro naši kočičku Belindu to je poslední vrh. Po odchodu koťátek už si bude jen užívat klid a pohodu na pohovce. Vrh V se skládá ze 2 kluků a 6 holčiček v sealovém a modrém zbarvení se stříbrem a bílou.

The 2.2.2021 was born a Litter V. Parents are IC Belinda z Domanky, CZ a IC Veles Zlato Ziberio, RU. Litter V contains 2 boys and 6 girls. It was very last litter for our love Belinda.

Litter S – Narodila se nám nádherná holčička v plném želvovinovém zbarvení. Na svět přišla 3.6. 2020. Pyšní rodiče jsou Ch Olliva Mae of White Miracle a Ch Fobos White Witch. Holčička dostala jméno po mamince Sammy Mae of White Miracle. /

Kitten babygirl was born on 3rd June 2020. Her name is Sammy Mae of White Miracle. She is not available 😻

Litter R

Dne 18.3.2019 přišla na svět další 3 nádherná koťátka. Pyšní rodiče jsou CH Maddy Jay of White Miracle a CH Yakshas White Witch. Koťátka z toho páru mají úžasnou mazlivou povahu, ale navzdory tomu je Vrh R posledními potomky z tohoto spojení.

The Litter R was born 18.3.2019. CH Maddy Jay of White Miracle and CH Yakshas White Witch has become parents of 3 awesome kittens for the very last time.

  • Richie – boy, již v novém domově
  • Raily – boy, již v novém domově
  • Raspberry – girl, již v novém domově

Litter Q

Dne 10.3.2019 se nám narodila 3 krásná koťátka ze spojení IC Belinda z Domanky a CH Yakshas White Witch. 

The 10.3.2019 three beautiful kittens were born. Proud parents are IC Belinda z Domanky and CH Yakshas White Witch. 

  • Qwerty – boy, již v novém domově
  • Quentin – boy, již v novém domově
  • Quince – boy, již v novém domově

Naše koťátka odchází do nových domovů v ČR po dovršení 13 týdnů života, do zahraničí – v souladu s chovatelským řádem a podmínkami dané země. Jsou zdravá plně odčervená, naočkovaná, očipovaná s platným euro petpassem a samozřejmě s Průkazem původu. Koťátka jsou zvyklá na běžný chod domácnosti. Žijí s námi v domě a jsou tedy socializovaná a naučená čistotě.